M ü l k T a k i b i

Hakkımızda

Mülk Takibi

IQ-KOD YAZILIM TİCARET A.Ş tarafından SaaS olarak geliştirilen bulut tabanlı mülk yönetim platformudur. IQ-KOD 2017 yılında kurulmuş uzmanlık alanı web uygulamaları olan yazılım şirketidir.

 

Online kira takibi ve mülk yönetimi hizmeti sunan Mülk takibi ölçülebilir fiyat politikasıyla yarının ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor.

Kiracı ve mülk sahibi arasındaki iletişim esas alınarak düzenlenen, mülk sahibinin konumu fark etmeksizin kira alacağını kontrol ve takip edebileceği Mülk Takibi web uygulaması sayesinde artık işlemler çok daha kolay.

Bir kira takip programı görevi gören bu hizmet sayesinde mülk sahipleri alacaklı oldukları kiraların durumunu görebilmekte, kredi kartı ile kira temin edebilmekte, kira sözleşmesi ve yasal takip gibi işlemleri bu sistem üzerinden yürütebilmektedir. Gayrimenkul yönetimi, kiracı yönetimi, finans ve raporlama, banka entegrasyonu, teknik servis ve şikâyet hizmetleri gibi pek çok kategoride mülk sahiplerine hizmet sunan bu uygulama sayesinde mülklerini ve finansal ihtiyaçlarınızı yönetmeniz daha planlı ve daha akıcı hale gelmektedir.

Barış Mah. Belediye Cad. No:30 Ginza Lavinya Park Beylikdüzü / İstanbul

E-Posta : info@mulktakibi.com Telefon : 0 (850) 270 0667

Yukarı Çık