M ü l k T a k i b i

Özellikler

Mülklerinizi ve kiracılarınızı konum farketmeksizin yönetin.

İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış, işlevsel açıkdan zengin bulut tabanlı mülk yönetim ve kiracı takip platformu.

Gayrimenkul Yönetimi

Mülklerinizi profesyonelce yönetin, ticari alanlardan, konut ve blok yönetimine kadar tüm mülklerinizi yönetin.

Kira Yönetimi

Bırakın kiracılarınızı Mülk Takibi yönetsin, kira sözleşmesinden, yasal takibe kadar tüm işlemleri kolayca yapın ve zamandan kazanın.

Satış Yönetimi

Tapu masrafların otomatik hesaplanmasından, sözleşmelerin hazırlanmasına kadar işlemleri gerçekleştirin.

Muhasebe-Finans

Tüm finansal ihtiyaçlarınızı ve kiracılarınızın cari takibini, şirket masraflarınızı, çalışanlarınızı, banka hesaplarınızı, çek ve senet portföyünü tek bir yazılımda yönetin.

Banka Entegrasyonu

Banka hesaplarınızı Mülk Takibine entegre ediyoruz. 15 tane bankayla sağladığımız entegrasyon sayesinde kiracılarınızın yaptığı ödemeler otomatik cariye işlesin.

Kredi Kartıyla Tahsilat

Tüm kiracılarınızdan kredi kartıyla tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Tahsil edilen hareketler direkt olarak kiracının cari hesabına işleyecek ve muhasebeleştirilecektir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Gelen taleplerinizi, yaptığınız görüşmeleri ve yaptığınız sunumları,rehberinizi kayıt altına alın, müşterilerinizle sağlıklık ilişkiler yürütün.

Yardımcı Modüller +10

Ziyaretçi takibinden kargo modülüne, şikayet yönetiminden görev takibine kadar bir çok yardımcı modüller ile kurum içi yönetimi kolaylaştırın.

SMS & E-Posta

Tüm carilerinize, kiracılarınıza toplu duyurular yapın. Zamanlanmış e-postalar ve smsler gönderin. Belirlediğiniz periyodlarda borç hatırlatmaları yapın.

İşinizi büyütmeye odaklanın Gerisini Mülk Takibi Halletsin

Kiracı ve mülk sahibi arasındaki iletişim esas alınarak düzenlenen, mülk sahibinin konumu fark etmeksizin kira alacağını kontrol ve takip edebileceği Mülk Takibi uygulaması sayesinde artık işlemler çok daha kolay. Bir kira takip programı görevi gören bu hizmet sayesinde mülk sahipleri alacaklı oldukları kiraların durumunu görebilmekte, kredi kartı ile kira temin edebilmekte, kira sözleşmesi ve yasal takip gibi işlemleri bu sistem üzerinden yürütebilmektedir. Gayrimenkul yönetimi, kiracı yönetimi, finans ve raporlama, banka entegrasyonu, teknik servis ve şikâyet hizmetleri gibi pek çok kategoride mülk sahiplerine hizmet sunan bu uygulama sayesinde mülklerini ve finansal ihtiyaçlarınızı yönetmeniz daha planlı ve daha akıcı hale gelmektedir.

Planlayın, Arkanıza Yaslanın

Yıl boyunca tahsil etmeniz gereken tüm faturaları sadece bir seferliğine planlayın. Mülk Takibi her kiracılarınızı otomatik borçlandırsın, ve kira takibini otomatik yapsın.

Muhasebe Entegrasyonları

Sağladığımız entegrasyonlarla ve otomatik süreç yönetimleriyle nerdeyse işlemlerin tamamını biz gerçekleştiriyoruz.

Otomatik İşlemler

Her ay kiracılarınıza otomatik borç hatırlatmaları yapabilir, planladığınız zamanlarda ekstreler gönderebilirsiniz.

Sade Arayüz

Kolay ve anlaşılabilir ekranlar, hızlı veri girişi.

Özelleştirilebir

Sürükle bırak kolaylığında özelleştirilebilen raporlar.

Kullanıcı Dostu

Yapmanız gereken işlemler için kısa yollar üretir.

Yukarı Çık