M ü l k T a k i b i

Sıkça Sorulan Sorular

Mülk Takibi

Mülk Takibi, kiracılarınızı ve gayrimenkullerinizi her yönüyle takip etmek amacıyla geliştirilmiş bir web uygulamasıdır.

Üst kısımda yer alan Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra gelen sayfadaki sizden istenilen bilgileri doldurduğunuz takdirde sisteme üye olabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresi 15 gündür. Ücretsiz deneme sürecinde ya da daha sonrasında uzun süreli kullanmaya karar verirseniz 6 aylık ve yıllık abonelik paketimizle kiracı takibi ve mülk yönetimi işlemlerinizden zaman kazanıp işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Mülk Takibi ile tüm gayrimenkullerinizi kolayca yönetebilir, vergilerini, sigortalarını takip edebilirsiniz. Kira sözleşmelerini ve satış sözleşmelerini hızlı bir şekilde hazırlayıp, kira ve satış sözleşmelerinin cari hesabını tutabilirsiniz. Kiracı takip işini çok kolay bir hale getiren Mülk Takibi bunun yanında da banka entegrasyonu ile kiracılardan gelen ödemelerin direk hesaba işlenmesine olanak sağlıyor, bu sayede zamandan kazanır ve kalan zamanınızı işletmenizi büyütmek için kullarsınız.

Mülk Takibi olarak 15 tane bankayla entegrasyon olanağı sağlıyoruz, peki nedir bu banka entegrasyonu? Hesaplarınızı canlı olarak Mülk Takibine bağlıyoruz bu sayede tüm hareketleriniz otomatik içeriye düşüyor. Siz tahsilatlarınızı ve giderlerinizi hızlıca işleyip carilerinizi kolayca takip edebiliyorsunuz. Örneğin: A kiracısı Ziraat Bankası hesabına kira ödemesi gönderdi, Bu ödeme direk Mülk Takibine düşüyor, siz sadece işlemi onaylıyorsunuz:) Her şey bu kadar.

Mülk Takibi, uygulaması içinde finans modülü mevcuttur. Tek kiracılarınızın carilerini değil, genel olarakda carilerinizin hesabını tutabilirsiniz. Alış, Satış, Kasalar, Banka Hesapları, Çek ve Senet Portföyü ve Masraflar modülleriyle ön muhasebenizi kolaylıkla tutabilirsiniz.

Mülk Takibi'ne ilk olarak kiracılarınızın cari kartlarını tanımlıyorsunuz, daha sonra kira sözleşmesini oluşturmak için sözleşme bilgileri giriliyor, girilen bilgilere göre Mülk Takibi sözleşme başlangıç, bitiş tarihlerini baz alarak bir ödeme planı oluşturuyor. Oluşan bu ödeme planına göre sistem her ay kiracıyı borçlandırıyor. Size sadece tahsilatları işlemek kalıyor, 15 tane bankayla sağladığımız entegrasyon sayesinde kiracı tahsilatlarınıda otomatik işletiyoruz, size sadece kahvenizi içip raporları izlemek kalıyor..

Hayır, gerekmez. Mülk Takibi, her kullanıcının rahat ve kolay kullanmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Herhangi bir özel eğitim gerektirmez. Yine de Destek sayfasındaki makalelerden faydalanabilir , canlı destek üzerinden destek talep edebilirsiniz.

Mülk Takibi kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz yardım hizmetini Mülk Takibi müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere sağlamaktadır. destek@mulktakibi.com adresine mail atarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın içinden sağ alttaki yeşil mesaj kutusundan müşteri temsilcilerimize mesaj atabilir ve +908502700667 telefon numarasından bize 09:00-18:00 mesai saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
Yukarı Çık