6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

IQ Kod Yazılım Ticaret Anonim Şirketi (“Mülk Takibi” veya “Şirket” olarak anılacaktır.) olarak www.mulktakibi.com (“Site”) sitesini ziyaret eden kullanıcı ve üyelerin verilerinin korunmasına ve özel hayatlarının gizliliğine son derece saygı duymakta ve önem vermekteyiz. Mülk Takibi kullanıcılarının ve üyelerinin mahremiyetine son derece saygı duymaktadır ve bunu ilke edinmiştir. Lütfen www.mulktakibi.com işbu Gizlilik Politikası’nı gözden geçirmek için birkaç dakikanızı ayırınız.

Kullanıcılar ve üyeler, bu Site’ye girerek ve kullanarak bu Gizlilik Politikası’nı açıkça kabul etmiş sayılacaktır. İşbu Gizlilik Politikası, yalnızca bu Site için geçerli olup Site üzerinden yönlendirilen bağlantılar için geçerli değildir.

İşbu Site ziyaret edildiğinde, gerekli hizmetlerin sağlanması adına doğrudan veya dolaylı olarak bazı kişisel verilerin alınması gerekmektedir. Bu kişisel veriler, kullanıcıların ve üyelerin onayı alınmadan herhangi bir gerekçe ile diğer üyeler veya üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Zira, www.mulktakibi.com yetkili birimleri hariç bu verilere yalnızca kişisel verinin ilgilisi kullanıcılar/üyeler ulaşabilir ve değişiklik yapabilir. Diğer kullanıcıların ve üyelerin ve üçüncü kişilerin kullanıcı ve üye tarafından Site’ye verilen bu verilere ulaşması veya değiştirmesi mümkün değildir.

Kullanıcılar ve üyelere ait bu veriler Site tarafından güvenle muhafaza edilmektedir. Ancak, bu veriler kullanıcı ve üye ile posta, e-posta, telefon ve diğer teknolojik ileti yolları ile iletişim kurmak amacıyla kullanılabilir.

Kullanıcı ve üye, işbu Gizlilik Politikası’na konu verilerinin tam, doğru ve güncel olduğunu, bu bilgilerde herhangi bir değişiklik olması halinde bunları derhal www.mulktakibi.com adresinden güncelleyeceğini taahhüt eder. Kullanıcı ve üyenin tam, doğru ve güncel bilgileri sağlamamış olmasından kaynaklı ortaya çıkabilecek olan doğrudan ve dolaylı zararlardan Mülk Takibi’nin herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Kullanıcı/üye bu peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

Merhaba
Mülk Takibi destek sayfasına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Canlı Sohbet
Şimdi ekibimizle bir canlı sohbet başlatabilirsiniz.
Yardım Merkezi
Başlıklardan yardım alabilir ya da hızlıca arama yapabilirsiniz.
Gayrimenkul Yönetimi
Tanımlamalar
Entegrasyonlar
WhatsApp